Okres letni jest zazwyczaj sezonem ślubnym. Ze względu na charakter uroczystości, warto zawczasu przygotować odpowiednią stylizację. Dotyczy to zarówno gości weselnych, jak i pary młodej. Jednak nawet najlepiej przygotowana kreacja nie będzie pełna bez idealnej fryzury.

Z pewnością zwracasz uwagę na każdy detal. Śledzisz trendy, poszukujesz wśród nich tych, które podkreślą naturalność i autentyczność. Zapewnią spójność fryzury z wybranym strojem. Walory estetyczne są bardzo istotne, jednak co z tak pragmatycznym aspektem jak utrwalenie fryzury? Poczucie, że efekt jest trwały pozwoli na celebrację ważnych momentów bez zbędnych poprawek i zastanawiania się czy włosy nadal wyglądają idealnie.

Produkty do utrwalenia fryzury

Wybierając produkty, które pomogą zachować oczekiwany kształt fryzury, warto wybrać te, które nie obciążą nadmiernie włosów. Żel Marrakesh Hold daje efekt elastycznego utrwalenia. Sprawdzi się szczególnie w przypadku posiadaczek grubych i kręconych pasm. Dzięki unikalnej formule zawierającej olejek arganowy i wyciąg z konopii, dodatkowo nawilża i zmiękcza włosy.

W przypadku męskich stylizacji, doskonałym rozwiązaniem będzie produkt z linii Marrakesh Men. Nie zawiera alkoholu, w związku z czym nie powoduje uczucia sztywności. Pantenol oraz proteiny wzmocnią włosy i zapewnią optymalną gładkość fryzury.

Dodaj fryzurze blasku

Po utrwaleniu wystylizowanych włosów potrzebny jest jeszcze jeden element, który stanowi zwieńczenie fryzury – urzekający blask. Dlatego warto sięgnąć po mgiełkę nabłyszczającą Marrakesh Let It Shine. Wyróżnia ją niezwykła lekkość oraz odżywcze właściwości. Pozytywny wpływ na kondycję i strukturę włosów zawdzięcza drogocennym olejkom, stanowiącym podstawę jej formuły.

Pozostaje już tylko podziwiać finalny efekt i celebrować tak istotny moment, jakim jest ślub. Bez względu na to czy to Twój “wielki dzień”, czy może wesele bliskiej osoby – masz pewność, że fryzura będzie pod pełną kontrolą.