Piękno ma różne oblicza, jednak kiedy myślimy o włosach to na myśl przychodzą określenia: zdrowe, gładkie, lśniące. Podstawą takiego efektu jest oczywiście odpowiednia pielęgnacja. Wiele kosmetyków kusi obietnicą olśniewającej fryzury, które więc wybrać? Z pomocą przychodzą rozwiązania czerpiące wprost z natury.

Włosy układające się niczym tafla wody są marzeniem niejednej z nas. Pewność, że fryzura wygląda dobrze i przyciąga spojrzenia pełne zachwytu ma szczególne znaczenie w okresie licznych spotkań towarzyskich. A zbliżające się Święta oraz imprezy sylwestrowe z pewnością należą do takich okazji.

Właściwości roślinnej keratyny

Fitokeratyna, czyli keratyna roślinna składa się z protein w dwóch formach: mało- i wielocząsteczkowych. Pozwala to na działanie zarówno na powierzchni, jak i w głębi struktury włosa. Efektem jest intensywne odżywienie, regeneracja oraz ochrona pasm. Fryzura zyskuje widoczny blask, a rozczesywanie i układanie włosów przychodzi z łatwością. Dlatego warto sięgnąć po kosmetyki, których formuła opiera się na tym składniku.

Wegańskie kosmetyki Marrakesh Kahm

Wygładzająca linia Marrakesh Kahm bazuje na trzech produktach, które zapewnią Ci efekt jedwabistych pasm. Szampon, odżywka i mleczko stanowią połączenie, które kompleksowo zadba o fryzurę. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie nawilżenie oraz dogłębne odżywienie. Odpowiada za nie właśnie roślinna keratyna, oddziałująca na strukturę włosa poprzez naprawianie uszkodzeń oraz zapobieganie kolejnym. Dzięki formule zawierającej wolne aminokwasy, pasma nie ulegają puszeniu się.

Za idealne wygładzenie odpowiedzialna jest kombinacja olejku arganowego i wyciągu z konopii. Działają one silnie rewitalizująco oraz przywracają równowagę lipidową. Pasma stają się elastyczne i zyskują zniewalającą miękkość.

Składniki prosto z natury

To, co wyróżnia wegańskie kosmetyki Marrakesh to naturalne składniki wysokiej jakości. Formuła bez parabenów, siarczanów, glikolu propylowego i innych szkodliwych substancji nie obciąża włosów i zapewnia długotrwały efekt. Sięgając po linię Kahm zyskujesz gwarancję zachwycającego efektu oraz pewność, że Twoja fryzura będzie obiektem komplementów nie tylko podczas świątecznych spotkań.