Koniec roku to intensywny czas, który sprzyja podsumowaniom i finalizacji zadań. W tym pędzie często zapominamy o tym, co najważniejsze, tracimy z oczu wyjątkowe detale oraz drobne przyjemności. A gdyby potraktować ten okres inaczej niż zwykle? Pozwolić sobie na moment relaksu, chwilę dla zmysłów, dla siebie.

Zapomnij o stresie

Codzienność wymaga od nas ciągłego wysiłku i podejmowania wyzwań. Jest też źródłem napięcia, które staje się coraz bardziej odczuwalne i uciążliwe. Grudzień to idealny czas, żeby się zatrzymać i celebrować każdą chwilę. Wyostrzyć zmysły, zrelaksować się i naładować pozytywną energią. Pomyśleć o sobie, zregenerować siły, skupić się na “tu i teraz”. Dlatego warto zaplanować swoje własne rytuały, które pomogą Ci uwolnić się od napięcia, wsłuchać się w ciało i umysł.

Domowe SPA

Wieczór, który poświęcisz swoim zmysłom – brzmi zachęcająco? To doskonały sposób na znalezienie ukojenia, osiągnięcie całkowitego odprężenia i wyciszenia. Proponujemy Ci podróż do magicznej krainy orientalnych zapachów. Relaksujące dźwięki ulubionej playlisty, kubek aromatycznej herbaty oraz egzotyczny masaż. Możesz oddziaływać na wszystkie zmysły, korzystając ze świecy Marrakesh Melt. Wyobraź sobie tę chwilę. Kombinacja siedmiu naturalnych olejków, która delikatnie topi się pod wpływem ciepła. Subtelny zapach, wypełniający całe pomieszczenie, potęgujący uczucie relaksu. Świeca stopniowo zamieniająca się w ciepły olej do masażu, który zapewnia Twojej skórze głębię nawilżenia. Miękkość, którą wyczuwasz opuszkami palców. Twój osobisty rytuał odprężenia.

Naturalna regeneracja

Odkryjesz sekrety natury, która otoczy Cię harmonijną pielęgnacją. Odżywienie płynące z unikatowej kombinacji olejków z nasion konopi, awokado, soi, moreli, kokosów i jojoby. To tajemnica relaksu, celebracji momentu, dobrego samopoczucia, które sprawi, że te święta będą wyjątkowe. Pełne ciepła, zmysłowości, chwil, które zapamiętasz na długo. Oparte na idealnym balansie, w otoczeniu najbliższych, którzy dostrzegą Twój naturalny blask.